Oyuncu Barış Atay'dan KHK mağdurlarına destek videosu...

5 izlenme2018-12-11 04:29:13
Reklamlar
60 gündür açlık grevindeler... Oyuncu Barış Atay'dan destek videosu
KHK ile işten çıkarılmalarından ardından Ankara Yüksel Caddesi'nde direnişe geçen ve 60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay destek videosu paylaştı.

60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay, "Arkadaşlar yanınızda olamadım, kusura bakmayın... Bedensel olarak orada olamasamda gerçekten bütün kalbimle direnişinizi yapmaya çalıştınız. Mücadelenizi selamlıyorum. Ve sonuna kadar yanınızda olduğumu bilin istiyorum. Herkes gibi açlığınızı paylaşıyorum. Açlığınız aslında hepimizin açlığı, 
bu süreçte yasadışı bir şekilde işlerinden edilen canlarından olan bütün insanların haklarını bir şekilde savunulacağını, güzel günler göreceğimizi, mücadelenin sonunda bizim kazanacağımızı biliyorum. Ve özellikle size bu mücadele için sizinle aynı dünyayı umut eden bir arkadaşınız olarak teşekkürü bir borç biliyorum . İyi ki varsınız... Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Poyraz Karayel - 78. Bölüm Kamera Arkası Spiker Canlı Yayında Atatürk'e Hakaret Edenlere Çok Kızdı ERKEKLER NE İSTER... BEYAZ TV EKRANLARINDA SKANDAL YORUM SUNUCU DONDU KALDI...BU KADARINADA YOK ARTIK DİYECEKSİNİZ...!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GECENİN BOMBA VİDEOSU YENİ SERVİS EDİLDİ İZLEYİN...!