Oyuncu Barış Atay'dan KHK mağdurlarına destek videosu...

1 izlenme2018-12-11 04:29:13
Reklamlar
60 gündür açlık grevindeler... Oyuncu Barış Atay'dan destek videosu
KHK ile işten çıkarılmalarından ardından Ankara Yüksel Caddesi'nde direnişe geçen ve 60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay destek videosu paylaştı.

60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay, "Arkadaşlar yanınızda olamadım, kusura bakmayın... Bedensel olarak orada olamasamda gerçekten bütün kalbimle direnişinizi yapmaya çalıştınız. Mücadelenizi selamlıyorum. Ve sonuna kadar yanınızda olduğumu bilin istiyorum. Herkes gibi açlığınızı paylaşıyorum. Açlığınız aslında hepimizin açlığı, 
bu süreçte yasadışı bir şekilde işlerinden edilen canlarından olan bütün insanların haklarını bir şekilde savunulacağını, güzel günler göreceğimizi, mücadelenin sonunda bizim kazanacağımızı biliyorum. Ve özellikle size bu mücadele için sizinle aynı dünyayı umut eden bir arkadaşınız olarak teşekkürü bir borç biliyorum . İyi ki varsınız... Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akşener'in ilk toplantısında gerginlik Poyraz Karayel 64.Bölüm Son Sahne Meğer Saat Geç Olunca Neler Oluyormuş Neler ... Hande Yener'in ATATÜRK'LÜ CEVABI STÜDYOYU YIKTI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk'ün Bilinmeyen Akrabası Canlı Yayında Gururluyum